Yaşam

Anıtkabir’e giden oyuncu Eda Ece konuşma yaparken gözyaşlarına boğuldu.

Kahramanmaraş ve Hatay başta olmak üzere birçok ilde yıkıma neden olan depremlerin ardından seferber olan Eda Ece, yaptığı yardımlarla adından söz ettirdi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Eda Ece Anıtkabir’e gitti.

“Gözyaşlarımı tutamıyorum”

Zor günler geçirdiğini söyleyen Eda Ece, Anıtkabir’de yaşadıklarından dolayı gözyaşlarına hakim olamadı. İçini döktüğü defteri imzalarken bir konuşma yapan güzel oyuncu, ağlayarak konuşmakta güçlük çekti. O anları Instagram hesabından yayınlayan Eda Ece, “Bugün sizi görmek çok güzeldi. Hastanede çocukları ziyaret ettik. Yanında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık, hiçbir eksiğimiz yok.” başka amaç 6 yıldır bizi izlediğiniz için size can borcumuz var.duygusal olarak çok acıyor.bu ay aldım sanki ne yaparsam yapayım paniğe kapılmıyorum yaşayamam çekilen acıyla empati kurdukça huzur.. Belim büküldü resmen.Sesim boğuk.En sevdiğim şey bildiğiniz mizah bile çaresiz, güzelleştirmiyor. tüm bu şeylerle gözyaşları.”

“ELLERİM TİTRENDİ, SÖZLERE ZOR NOKTALAR VERDİM”

“Sizler böylesine duygusal bir ay geçirirken Anıtkabir’de olmak çok güzeldi. Bugün size deftere yazarken babam titredi. Sözlerimde bir noktaya değindim. Acaba kendimize iyi bakar mıyız diye düşündüm. güveniniz.Bu güzel vatan için size minnettarız.Emanetiniz olan Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır.Biz varız.Nur içinde yat Atam…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu