Teknoloji

Survival Horror Game Greyhill Incident 2023’te Geliyor

 
Geliştirici Refugium Games, uzaylı temalı, benzetme odaklı hayatta kalma korku oyunu Greyhill Incident’in 2023’ün üçüncü çeyreğinde Steam üzerinden PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve “diğer konsollar” için çıkış yapacağını duyurdu. Konsol sürümleri Perp Games tarafından yayınlanacaktır.
 
Hikaye odaklı korku hayatta kalma oyunu
 
 
 
Refugium Games tarafından geliştirilen Greyhill Incident, 90’lı yılların başında geçecek ve uzaylı – kaygı temasını bizlere sunmaya çalışacak. Korku ve hayatta kalma unsurlarını bir araya getiren bu yapım, bizi uzaylıların yaşadığı atmosferik Greyhill mahallesine götürecek.
 
Oyun sırasında bu mahallenin sakinleri paranormal faaliyetlerin arttığını ve bunlara dur denmesi gerektiğini belirtiyor. Kolları sıvayıp bu işe giriyoruz. Küçük Greyhill mahallesindeki sakinler, bu durum nedeniyle konuşmaktan korkmaya başlıyor. Çünkü psikiyatri koğuşuna gönderilmekten korkuyorlar.
 
Oyunda bu olaylara karşı beyzbol sopası, tabanca ve daha fazlasını elimize geçebileceğiz. Tüm bu olaylara bir son vermek için yola çıkacağız. Bakalım bizi ne gibi garip olaylar bekliyor.
 
– Buhar sayfası
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu