Haber

Karşıyaka’da ‘Sevgililer Günü Pazarı’ kuruldu

Karşıyaka Belediyesi, Bostanlı Zühtü Işıl Meydanı’nda Sevgililer Günü Pazarı kurdu.

ANKA’nın haberine göre Karşıyaka Belediyesi, üretici ve tüketiciyi tematik pazarlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen Sevgililer Günü Pazarı’nda el yapımı ikramlar da tezgahlarda yerini aldı.

Hafta sonu Karşıyaka Belediye Orkestrası’nın meydanda sunduğu müzik şöleni de ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşattı. 10 Şubat’ta açılan Sevgililer Günü Pazarı, 15 Şubat Perşembe günü mesai bitimine kadar misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Pazarın gördüğü ilgiden memnun olduklarını belirten Karşıyaka Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Ela Süratlı, şunları söyledi:

“Aşktan hoş şeyler doğar. İçinde sevgi taşıyan insan, etrafındakilere yalnızca iyilik ve hoşluk yayar. İçimizdeki sevgiyi büyütmek, dayanışma ortamı yaratmak için Sevgililer Günü temasıyla marketimizi açtık. Evde ya da atölyelerde üreten, pazarlama fırsatı bulamayan sanatçı ve tasarımcı vatandaşlarımız var. Pazarımızda Sevgililer Günü konseptli çalışmalarını satmak isteyen üretici ve girişimciler yer alıyor. Sevgililer Günü’nde sevdiklerine hediyelik eşya almak isteyenler, pazarda çok çeşitli el yapımı eserler bulabilirler. Ayrıca eserler çok daha ekonomik olarak satılmaktadır. “Herkesi mutlaka pazarımıza bekliyoruz.”

(HABER MERKEZİ)

salpazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu