Haber

Trabzon’da doktorun darp edildiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı

Trabzon’da acil serviste doktor ve sekreterin darp edildiği anlar kamera görüntülerine yansıdı.

Hekim AK’nin kafasına darbe aldığı olayla ilgili olarak gözaltına alınan baba TK, gözleme yönlendirilen hasta ve yakınları ile sekreter GB arasında çıkan tartışma nedeniyle gözaltına alındı. Fatih Devlet Hastanesi acil servisinde görevli doktor AK, tedavisinin ardından çarşamba günü bölgeye gitti. C. ve oğlu D.Ç. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, savcılıktaki sorgusunun ardından çıkarıldıkları hakim tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Olayın görüntüleri hastanenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, hastane acil servisinde bulunan yeşil alan polikliniği önünde doktor ve sekreter ile tartışan baba ve oğlunun, polikliniğin kapısından içeri girmeye çalıştığı, diğer hasta yakınları, güvenlik görevlilerinin bulunduğu görüldü. Muayene bekleyen personel ve jandarma ekipleri araya girerek tarafları sakinleştirmeye çalışıyor.

Odadan çıktıktan sonra çevredekiler tarafından itilen doktorun jandarma tarafından odaya götürülerek zanlıların çıkarıldığı, olaydan sonra doktoru iten bir kadının yere düştüğü görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu