Yaşam

Sinan Akçıl’dan eski eşi Burcu Kıratlı’nın gelinliğine ilişkin itiraf: Muhafazakar biriyim, gelinlikten rahatsız oldum

Ceyda Düvenci’nin programına konuk olan şarkıcı Sinan Akçıl, özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. Oyuncu Burcu Kıratlı ile daha önce iki kez evli olan Akçıl, boşanmak istediğini ve Kıratlı’nın ilk düğünde giydiği gelinlikten rahatsız olduğunu söyledi.

“BOŞANMAK İSTEDİM, 12 GÜN SONRA BARIŞTIK”

Burcu Kıratlı’yla neden iki kez evlenip boşandığını anlatan müzisyen, “Aynı kişiyle iki kez evlendim. Biri 5 ay sürdü, diğeri 8 ay sürdü. İlkinde boşanmak istedim, çok güzel oldu” , evet geçen gün keşfederken fotoğrafını gördüm, kızın hızına baktım.” “Çok iyi biri. ‘Ne güzel kız. Burcu iyi kız’ dedim. İlk defa boşanmak istiyordum ama boşandıktan sonra tuhaf bir özlem duydum. ‘Evlenmeliyim’ dedim. yine bu kız.’ Plan yaptım, arkadaşlarımın sayesinde 12 gün sonra çözdük… Saçmalıktan başka bir şey değil.” “Yemek düzenledim, mekana baskın yaptım, onu aldım, tekneye bindirdim, kaçırdım, otelde yer ayırttım, bahçesini kapattım, sabaha kadar orada konuştuk, sonra tekrar çıkmaya başladık. dedi. Dışarı çıkmayalım, evlenelim, haklı” dedi.

“MUHAFAZAKAR BİR İNSANIM, BURCU’NUN GELİNLİĞİNDEN RAHATSIZ OLDUM”

“BURCU İLE YAŞADIĞIM DENEYİMDEN PİŞMAN DEĞİLİM”

“İlk seferde babasına Facetime’da evleneceğimizi bile söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul çaldım, aldık, Hakan çok güzel bir gelinlik yaptı, yapmak istedim. Ne o ne de ben kalmasın diye bu şekilde 8 ay sürdü ve bitti. “Onunla güzel anlar yaşadık. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu