Yaşam

Kingfisher’ın İkinci Sezonu ne zaman? Kingfisher’ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Geçtiğimiz döneme damgasını vuran Yalıçapkını’nın yeni sezonu için geri sayım devam ediyor! Başarılı oyuncu kadrosu ve senaryosuyla reyting rekorları kıran dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Seyran ve Ferit çiftinin düğününden yayınlanan fragmanıyla seyirciyi heyecanlandıran Yalı Çapkını’nın vizyon tarihi de belli oldu.

Peki Yalıçapkını ne zaman başlayacak???

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Çapkını, geçen sezon reyting sıralamasını alt üst etmişti.

Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği dizi, her bölümüyle sosyal medyada büyük ses getirmeyi başardı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Yalı Çapkını izleyiciler tarafından çok sevildi.

İçeriği kadar başarılı kadrosuyla da ilgi çeken Yalı Çapkını’nın yeni sezonu büyük merak konusu oldu.

Geçtiğimiz sezon ekran macerasına başlayan dizinin yeni sezonlarının yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilirken Yalı Çapkını’nın ikinci sezon için onay aldığı açıklandı. Normal sezonu muhteşem bir sezon finaliyle noktaladı.

Bir yaz boyunca merakla beklenen Yalıçapkını’nın ilk fragmanında Seyran ile Ferit’in düğünü olduğu görüldü.

Elbette mutlu bir yuva kuramayan Seyran ve Ferit’in düğün anları izleyenleri oldukça heyecanlandırdı! Ancak bu düğünün rüya mı yoksa rüya mı olduğu sorusu hala akıllardadır.

Yeni döneme ilişkin soru işaretleri artarken SeyFer çiftinin düğün görüntüleri de hayranlar tarafından sızdırıldı.

Gelin ve ne kadar heyecanla beklendiğini hayal edin!

Yalı Çapkını’nın yeni sezon tarihi 8 Eylül Cuma günü yayınlanan sezon finali ile belli oldu! Peki Kingfisher ne zaman başlayacak?

Yayınlanan fragmanla birlikte Yalı Çapkını’nın vizyon tarihi de belli oldu. Karşılaştırıldığında, Yalıçapkını 15 Eylül CumaBugün yeni bölümüyle ekranlarda olacak.

Geçen sezon büyük bir reyting yarışına giren Kızılcık Şerbeti’nin ilk bölümü 15 Eylül Cuma günü ekranlarda!

Anladığımız kadarıyla reyting yarışı ilk bölümden itibaren başlayacak!

Bakalım neler olacak…

kizilirmak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu