Yaşam

‘İnci Taneleri’ yeni bölümden ilk fragman: ‘Hayatımda yeni bir sayfa açıyorum’

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve başrolünde yer aldığı ‘İnci Taneleri’nin ilk bölümü dün akşam Kanal D’de izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünün ilk fragmanı yayınlandı.

BKM imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, İtimat Kıraç ve Yasemin Baştan yer alıyor. Şenol Sönmez projenin direktörlüğünü yürütüyor.

‘İnci Taneleri’ ikinci bölümüyle perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de seyirciyle buluşacak.

İLK TANITIMI TEPKİ ÇEKİYOR

Dizinin ilk tanıtımında kullanılan “Sadece aşkın değil, aynı zamanda failin olmakla da ilgili…” sözleri sosyal medyada tepki çekti.

‘DİLBER DANS HAREKETİ’ BAŞLADI

Dizinin fragmanında Hazar Ergüçlü’nün “Dilber” isimli pavyon dansçısını canlandırdığı “Herkes yer içer, hesabı Dilber öder…” ifadesinin yer aldığı sahneler sosyal medyada gündem oldu. Uzun yıllar Anadolu Ateşi’nde eğitmen ve dansçı olarak görev yapan oyuncu Elif Erol’dan ders alan Hazar Ergüçlü, haftanın en az dört gününü ve uzun saatlerini ‘Dilber’ için çalışmaya ayırdığını söyledi.

‘Dilber’ karakterinin ‘I Burn Gemini’ müziği eşliğinde gerçekleştirdiği gösteri, sosyal medyada Dilber dansı akımını başlattı. Dansı yeniden canlandırıp farklı konulara uyarlayan kullanıcıların yanı sıra dans kurslarına da ilham kaynağı oldu. Ankara’da bir dans kursu, öğrencilerine ‘köşk dansı’ adı verilen gösteriyi öğretmeye başladı.

haber-cermik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu