Haber

İbrahim Çelikkol ve Sevgilisi Elele Şımartıldı: Saklayacak Bir Şeyimiz Yok

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol da magazin gündeminden düşmeyen isimler arasında yer alıyor. Çelikkol, gerek rol aldığı yapımlarla gerekse özel hayatıyla magazin dünyasının ilgisini çekiyor. Son olarak İbrahim Çelikkol’un Natali Yarcan ile birlikte olduğunu öğrendik.

İbrahim Çelikkol ve Natali Yarcan bir mekanın çıkışında el ele görüntülendi.

Başarılı oyunculuğu ve özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen isimlerin başında İbrahim Çelikkol geliyor.

Ünlü oyuncu son olarak “Doğdüzn Mesken Kaderindir” adlı dizide başrolü oynamış ve birçok izleyici tarafından beğenilmiştir. Çelikkol’un özel hayatı birçok izleyici tarafından soruşturulmaya başlandı.

İbrahim Çelikkol, 2017 yılında Mihre Keyifli ile evlendi ancak evlilikleri kısa sürdü. Çift, 2022’de rıza göstererek boşandı.

2017 yılında dünyaevine giren çiftin 2019 yılında bir çocukları oldu. Ancak çocuklarının doğumundan 3 yıl sonra çiftin ayrılık haberini aldık. Bir süre sonra İbrahim Çelikkol’un adı Tekçe Akalay ile anılmaya başlandı.

İbrahim Çelikkol ise sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafla Natali Yarcan’la olan bağını doğruladı.

Bu romantik fotoğrafı yeni yılın ilk gününde gördük. O günden sonra bir daha paylaşım yapmadılar.

İbrahim Çelikkol ve sevgilisi Natali Yarcan bir mekan çıkışında görüntülendi. Natali Yarcan yüzünü gizleyince Çelikkol’dan tepki geldi.

“Saklayacak bir şeyimiz yok, buraya gel, rahatla!” Çelikkol ve sevgilisi, sözlerinin ardından romantik pozlar verdi. Böylece ünlü çift ilk kez magazin basını tarafından görüntülendi.

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu