Haber

Galatasaray, Ndombele ve Davinson Sanchez için servet ödeyecek

Transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden Galatasaray, yeni yıldızları Tanguy Ndombele ve Davinson Sanchez’in maliyetini açıkladı.

NDOMBELE 15 MİLYON EURO SATIN ALMA OPSİYONUYLA KİRALANDI

Galatasaray’dan yapılan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Tanguy Ndombele Alvaro ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun 2023-2024 sezonu için satın alma opsiyonlu bedelsiz geçici transferi konusunda anlaşmaya varıldı. Futbolcunun bonservis bedeli 2025’ten itibaren 15 milyon eurodur.” “5 sezona eşit taksitlerle ödenmesi konusunda mutabakata varıldı. Futbolcuya 2023-2024 sezonu için net 3 milyon 136 bin euro sezonluk ücret ödenecek.”

DAVINSON SANCHEZ’E 9.5 MİLYON EURO ÖDENECEK

Davinson Sanchez hakkında açıklama yapan sarı-kırmızılı kulüp, “Profesyonel futbolcu Davinson Sanchez Mina ve kulübü Tottenham Hotspur Football & Athletic Company Limited ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varıldı. Buna göre 9 milyon 500 bin liralık transfer söz konusu. Futbolcunun eski kulübüne 5 sezona eşit taksitlerle euro yapılacak.” “Futbolcuyla 2023-2024 sezonundan itibaren 4+1 sezon için anlaşmaya varılmış olup, her futbol sezonu için net 3 milyon 200 bin euro sezonluk ücret ödenecek” dedi.

iscehisarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu