Haber

Fenerbahçe’den “Yılın En İyi Transferi”! Ailesini depremde kaybeden Abdülkadir Terlik imzayı attı

Türkiye’yi şoke eden depremde ailesini kaybeden Fenerbahçe Voleybol Takımı Kilis Gençler… Spor‘nin oyuncusu Abdulkadir Terlik kadrosuna katıldı.

“YILIN EN İYİ TRANSFERİ”

Sarı lacivertliler transferi “Bizim için yılın en iyi transferi: Abdülkadir” sözleriyle duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz ‘kapsayıcı’ sporKulüp, unvanına yakışır bir adım atarak yılın en iyi transferine imza attı.

Abdülkadir Terlik’in Fenerbahçe’den transferi ile ilgili açıklama şu şekilde:

6 Şubat saat 04:17 itibariyle Türkiye’mizin deprem felaketiyle sarsıldığı günden bu yana her türlü maddi ve manevi yardımı ile vatandaşlarımızın yanında olan ve yaraları sarmak için var gücüyle çalışan Kulübümüz, kapsayıcı spor kulübü unvanına layık bir adım atarak yılın en iyi transferine imza attı.

Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt’ın çabalarıyla ailesinden 4 kişiyi beyin sarsıntısı sonucu kaybeden voleybolcu Abdülkadir Terlik, bundan böyle mesleğine Fenerbahçe Voleybol Şubemiz çatısı altında devam edecek. Beyin sarsıntısının yaralarını sarmak istediğimiz binlerce kişiden biri olan Abdülkadir Terlik, Kilis Gençlik Spor forması giyen genç voleybolcu. Onu özel kılan tüm metanetiyle dimdik duruşu ve ‘Asla pes etmeyeceğim’ diyebilmesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu