Haber

Erdoğan Demirtaş’ı hedef aldı: ‘Selo’ denen adam bu…

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Bağcılar Belediyesi’nin iftar programında konuştu.

Erdoğan’ın Millet İttifakı, Cumhurbaşkanlığı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı hedef alan açıklamalarından manşetler şöyle:

7-GİYİM KOALİSYONU: Bölücü örgütün uzantılarının da katılmasıyla terör örgütünün uzantılarının da katılmasıyla sayısı 7’ye çıkan koalisyonun durumunu, terör örgütünün uzantılarının da mecliste yer aldığını görebilirsiniz… Ne derseniz deyin. Hepsi layık.

YARDIMCI SAYISI 50’Yİ BULACAK: Güçlendirilmiş parlamenter sistem diyerek çıktıkları yoldan döndüler. Şimdi bahardan, barıştan, kucaklaşmalardan bahsediyorlar.

TURİST ÖMER: İstanbul’a hizmet edebilecekken turist Ömer gibi ortalıkta dolaşıyorlar ve hala her ağızlarını açtıklarında ülkemizin stratejik projelerini engellemekten, durdurmaktan bahsediyorlar. Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımızdan bahsediyoruz.

SELO DENEN ADAM:‘Selo’ denen bu adam Diyarbakır’da 51 evladımızın ölümüne sebep olan kişi değil mi?

Sayın KEMAL: Şimdi ne diyor Kemal Bey gelir gelmez bunları kaldıracağız. Halkım sana yol vermeyecek.

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAYACAĞIZ: Umarım dediklerimizi yaparak hiçbir kardeşimizi hayal kırıklığına uğratmayız. Milletimizin neyi beklediğini çok iyi biliyoruz. Daha çok çalışacağız. Daha çok proje üreteceğiz. Seçim atmosferinin bizi ana gündemimizden uzaklaştırmasına izin vermeyeceğiz. DETAYLAR GELİYOR…

habermilas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu