Teknoloji

EA Yeni WRC Oyununu Gelecek Hafta Açıklayacak

 
Electronic Arts, önümüzdeki hafta yeni Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) oyununu duyuracak. Ekip, Twitter gönderisinde “EA Sports WRC duyurusunun tamamı için 5 Eylül’de bize katılın” dedi.
 
Duyuru dışında çeşitli sızıntılar da ortaya çıktı.
 
 
 
Duyuru dışında oyunla ilgili çeşitli sızıntılar da ortaya çıktı. Birçok sızıntıyla gündeme gelen ve bu sızıntıların gerçek olduğunu belirten Billbil-kun, oyunun 3 Kasım 2023’te çıkacağını ve Champions Edition sahiplerine üç günlük erken erişim sağlanacağını belirtti.
 
Öte yandan Codemasters, 2020 yılında WRC lisansının haklarını güvence altına aldı ve 2023’ten itibaren beş yıl boyunca yılda bir WRC oyunu yayınlamayı kabul etti. Bir yıl sonra Codemasters, Electronic Arts tarafından satın alındı. Öte yandan EA Sports WRC’nin başlangıçta Temmuz 2023’te piyasaya sürülmesinin planlandığı ancak bu yılın sonuna ertelendiği iddia edildi.
 
Yeni yarış oyunu WRC, PS5, Xbox Series X/S ve PC’de satışa sunulacak. Ayrıca Standart Sürüm ve Şampiyonlar Sürümü de oyunculara sunulacak. Şampiyonlar sürümü, temel oyunu ve beş dönem oyun genişletmesini içerecek.
 

haber-ulus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu