Haber

Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusu: Akla ve akla aykırı…

CHP Milletvekili Mahmut Tanal, olayın ortasında jandarmaya hakaret ettiği iddiasıyla MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli hakkında “Kamu Görevlisine Görevinden Dolayı Aşağılama” suçunu işlediği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Jandarma ile Muğla Milas İkizköy Akbelen Ormanı’nda.

ANKA’da yer alan habere göre Mahmut Tanal dilekçesinde şu değerlendirmelerde bulundu:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Muğla’nın Milas İlçesi’ne bağlı İkizköy İlçesi’ndeki Akbelen Ormanı’na giren ve kömür madeni sahası için ağaç kısmına itiraz ederek haklarını kullanan vatandaşların kişisel bilgilerinin alındığını bildirdi. demokratik, barışçıl ve silahsız bir biçimde protesto etmek hukuka aykırıydı. Görevli jandarma tarafından kaydedilmesine itiraz ettiğim için yazılı ifade verdi.

‘BUNU DİKKATE ALMAYA ÇALIŞTI’

MHP’nin resmi internet sitesi ve partisinin resmi Twitter adresinden paylaşılan açıklamada Devlet Bahçeli, jandarmaya ‘haydut’ diye bağırdığımı iddia etti ve ‘işbirlikçi’ gibi sözlerle bana hakaret etti. ve ‘damga’.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli de şan, şeref ve gururla yaşadığım Türk vatanında ‘Türk askerine düşmanca davrandım’ iftirasında bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir üyesi olarak, Cumhuriyet’i yeniden kuran ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasına sahip çıkan Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir üyesi olarak, milletvekili olarak ‘yer işgal etmek’ anlamına gelen ‘Müstevli’ kelimesi , ‘Müstevli’ demekti ‘İşbirlikçi’ tabirinin kullanılması şeref ve haysiyetime yönelik önemli bir saldırıdır. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türkiye’de Türk askerine düşmanca tepki gösterdim” diyerek bir kez daha vatanına ve milletine bağlı bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşını akla ve akla alışılmamış bir biçimde bulaştırmaya çalıştı. vatan.” (HABER MERKEZİ)

haber-susurluk.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu