İçerik

Avatar: Frontiers of Pandora Season Pass İçerikleri Tanıtıldı

Avatar: Frontiers of Pandora’nın geliştirme süreci yakın zamanda tamamlandı ve altın statüsüne ulaştı. Ubisoft bu haberin ardından hız kesmedi, Avatar: Pandora’nın Sınırları Sezon Bileti içerikleriİçin terfi etti.


İlginizi Çekebilir:  Avatar: Pandora’nın Sınırları Sistem Gereksinimleri


Season Pass, oyunun hem Gold hem de Ultimate sürümleriyle birlikte gelecek olsa da iki indirilebilir içerik, ekstra görevler ve ek bonus içerik içerecek. Bunların bağımsız olarak satılacağını bilsek de aynı durumun Season Pass için de geçerli olması bekleniyor. Yayınlanan yeni fragmanda Avatar: Pandora’nın Sınırları Sezon Bileti içerikleriBununla ilgili daha fazla ayrıntı sağlanmaktadır.

Avatar: Frontiers of Pandora Sezon Bileti İçeriği Fragmanı

Bahsedilen indirilebilir iki içerikten ilki olan Sky Breaker, 2024 yazında çıkacak. Hikayeye göre Na’vi klanı bir festival düzenlerken biz de klanımızı saldıran RDA güçlerine karşı savunmaya çalışacağız. Odak noktası göçebe Zeswa klanına odaklanırken aynı zamanda Pandora’nın Yukarı Ovaları’ndaki yeni bölgeleri keşfetme fırsatına da sahip olacağız. Ayrıca klanların büyük bir toplantısı olacak ve eski dostlarımızla yeniden bir araya gelebileceğiz.

Secrets of the Towers adlı ikinci indirilebilir içerik bizi Batı Sınırında yeni bir bölgeye götürecek. RDA güçlerinin madencilik operasyonları sorunlara neden olurken bu sefer Banshee ile hava savaşları bizi bekliyor olacak.

Avatar: Pandora’nın Sınırları Konusu

Avatar dünyasında geçecek ancak bağımsız bir hikaye anlatacak olan Avatar: Frontiers of Pandora, bizi çocukluğunda insanlar tarafından kaçırılan bir kadın Na’vi karakterinin rolüne sokacak. Karakterimiz on beş yıl sonra uyanacak ve kendi türü ve kültürüyle yeniden bir araya gelerek topraklarını işgalcilerden kurtarmak zorunda kalacaktır.

haberkorkut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu